Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΟΜΑΔΕΣ                      ΒΑΘ.    ΑΓ.       Ν.         Ι.          Η.         ΤΕΡΜ.

  1. Γλυκά Νερά               13      5        4        1        0        8-0
  2. Θύελλα                      12      5        4        0        1        12-2
  3. Κορωπί                      11      5        3        2        0        5-2
  4. Πρωτέας                    11      6        3        2        1        12-4
  5. Ολυμπιακός Α.Σ.       11      6        3        2        1        10-4
  6. Κουβαράς                  11      6        3        2        1        7-4
  7. Παλληνιακός              11      6        3        2        1        8-6
  8. Μάχη                          10      6        2        4        0        10-5
  9. Μαρκό                        7        6        2        1        3        7-8
  10. Λαυρεωτική                6        5        1        3        1        6-6
  11. Δόξα Κ.                      5        5        1        2        2        3-4
  12. Κεραυνός                   5        6        1        2        3        2-6
  13. Κρυονέρι                    3        6        1        2        3        3-7
  14. Εθνικός Ν.Μ.              2        6        0        2        4        4-13
  15. Νικηφόρος                  2        6        0        2        4        3-12
  16. Σταμάτα                      1        6        0        1        5        3-17
  17. Ολυμπιακός Λ.           -1       5        1        2        2        2-5

* Το Κρυονέρι φέρει ποινή -2 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

* Ο Ολυμπιακός Λ. φέρει ποινή -6 β. από την περασμένη αγωνιστική περίοδο.

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

7η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10 – ώρα 15.30’

Γήπ. Κουβαρά: Κουβαράς – Ολυμπιακός Λαυρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/10 – ώρα 15.30’

Γήπ. Παλλήνης: Παλληνιακός – Κορωπί

Γήπ. Κρυονερίου: Κρυονέρι – Θύελλα Ραφήνας

Γήπ. Αγ. Στεφάνου: Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Μαρκό

Γήπ. Ν. Μάκρης: Εθνικός Ν. Μάκρης – Νικηφόρος

Γηπ. Λαυρίου «Π. Βογιατζής»: Λαυρεωτική – Σταμάτα

Γήπ. Κορωπίου «Α. Πρίφτης»: Δόξα Κορωπίου – Κεραυνός Κερατέας

Γήπ. Γλυκών Νερών: Γλυκά Νερά – Μάχη Μαραθώνος

ΡΕΠΟ: Πρωτέας Παλ. Φωκαίας

http://neaepsana.blogspot.gr/

 

Categories