Με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, εκτός έδρας η “πρώτη” της Α1 Γυναικών ΓΑΣΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων της Α1 2018-19

Στις 27 Οκτωβρίου θα ανοίξει η αυλαία στο νέο πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών, με την ομάδα του ΓΑΣΚ να αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Ολυμπιακό.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018-19

1η Αγωνιστική (27/10/18)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ

2η Αγωνιστική (04/11/18)
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική (11/11/18)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

4η Αγωνιστική (25/11/18)
Α.Σ. ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική (02/12/18)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Σ. ΠΑΟΚ

6η Αγωνιστική (09/12/18)
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική (16/12/18)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Α.Σ. ΠΑΟΚ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8η Αγωνιστική (05/01/19)
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Α.Σ. ΠΑΟΚ

9η Αγωνιστική (13/01/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ

10η Αγωνιστική (20/01/19)
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

11η Αγωνιστική (27/01/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

12η αγωνιστική (03/02/19)
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13η Αγωνιστική (10/02/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

14η Αγωνιστική (17/02/19)
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

15η Αγωνιστική (24/02/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16η Αγωνιστική (03/03/19)
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ

17η Αγωνιστική (09/03/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Α.Σ. ΠΑΟΚ

18η Αγωνιστική (17/03/19)
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19η Αγωνιστική (31/03/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

20η Αγωνιστική (07/04/19)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-Α.Σ. ΠΑΟΚ

21η Αγωνιστική (14/04/19)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.-Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Α.Σ. ΠΑΟΚ-Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ

22η Αγωνιστική (17/04/18)
Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΒΥΡΩΝΑ-ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.
Α.Ο. ΣΠΟΡΤΙΓΚ-Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Α.Ο. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-Α.Σ. ΠΑΟΚ
Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-Α.Ο. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

http://www.basketblog.gr

Categories