Το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού Σαρωνικός Συνεργασία – Π. Φιλίππου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ:

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΙΝΤΙΑΔΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΟΛΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΜΠΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΑΤΣΑΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΑΧΝΙΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

2. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΚΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΕΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΩΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ  συζ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΝΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΙΑΚΟ ΒΕΣΑ (ΕΥΑΝΘΙΑ) του ΤΑΣΗ

ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΚΑΠΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΡΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΝΕΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΩΡΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΣΟΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

3.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΥΒΑΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ      

ΒΟΓΔΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ

ΠΡΙΦΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

            4.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΕΔΕ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΤΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΒΟΥΣΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΥ

ΤΟΨΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

 

5.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΠΕΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ (ΠΩΛ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΤΑΜΠΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

1.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

ΑΪΒΑΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΑΛΙΝΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΝΕΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝ του ΑΝΑΝΙΑ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

2.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΑΣΛΑΝΗ ΦΑΝΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΚΙΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΝΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΑΒΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΕΤΧΑΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΥΧΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΟΦΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΑΡΙΦΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

  

3.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΟΥΒΑΡΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΕΛΗΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΟΥΔΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΓΚΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΡΙΦΤΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

4.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

ΑΤΤΑΡ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΪΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΕΡΒΙΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΗΡΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΤΣΑΜΚΟΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  του ΛΑΖΑΡΟΥ

5. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

ΑΓΚΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΣΜΑΤΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΤΣΩΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΛΕΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του ΗΛΙΑ

Categories