Το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού “ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ”

ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΠΝΟΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΑΒΑΛΑ-ΧΑΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

ΗΛΙΑΔΗ-ΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΛΟΠΑΤΑΤΖΙΔΟΥ-ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΫΝΤΕΝΙΖ ΑΛΓΙΕ (ΕΛΙΦ) συζ.  ΜΑΧΣΟΥΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΟΣ  ΑΓΓΕΛΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΡΡΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΡΣΑΡΗ-ΚΟΝΤΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΟΥΤΖΑΛΙΑ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΠΟΓΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΥΣΙΡΛΑΚΗ-ΤΑΛΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΡΝΑΧΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΡΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΟΝΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΦΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  συζ.   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΥΒΑΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ

ΡΑΪΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΙΑΚΟΡΩΝΑ ΜΑΡΙΑ  του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΡΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΖΙΤΖΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΟΥΛΗ-ΤΣΑΪΛΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ)   του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του   ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΠΕΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΥΓΕΝΙΟΥ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

 

  1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

ΚΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΙΤΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΕΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ

 

  1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

ΓΑΛΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΒΙΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΟΛΛΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΩΝΣΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΙΖΑΡΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ   του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΪΟΥ

ΠΑΤΣΑΜΑΝΙΔΗ ΖΩΗ  του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΒΑΡΑ

ΜΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ    του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΠΡΙΦΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΡΕΡΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΑΘΗΝΑ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΥΠΟΦΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΠΟΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΚΟΚΚΟΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΞΕΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ)  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Categories